Zelená historie - Seicha Matcha čaj limonáda
20273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20273,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Na jaře roku 2014 se dva bratři rozhodli uvést na trh ojedinělý zelený “životabudič”, který bude mít dlouhodobý účinek, bude vycházet z nejčistší formy čaje a splňovat kritéria pro udělní certifikátu bio.

Vsadili na nejvyšší kvalitu a staletími osvědčenou recepturu – nejjemnější japonský čaj Ceremonial Bio-Matcha doplňuje šťáva z citrusových plodů lisovaných zastudena. Dokonalým spojením vzniká typická chuť nápojů Seicha Matcha: jemně trpká, ovocná
a zároveň maximálně osvěžující.

SEICHA MATCHA – ZELENÝ PITÍ, KTERÝ TI NAKOPNE AURU!

Díky spojení čaje Matcha s limetkou a grapefruitem je Seicha unikátní lahůdkou pro vaše smysly – žádná umělá aromata, pouze přírodní kofein ve své nejčistší podobě.

Název Seicha vznikl spojením dvou japonských slov – „sei“ a „cha“. “Sei” = čistý, jako nejčistší forma čaje Matcha v každé naší láhvi ….a  “cha” jako Matcha!

Skleněná láhev je nejlepší způsob jak uchovat Matcha čaj  100% přírodní a čerstvý – neuvolňuje totiž žádné látky, které by mohly mít negativní vliv na jeho chuť.

Der große Unterschied: Limonaden mit reichlich Bio Matcha Tee