ROZDÍL MEZI MATCHA & TRADIČNÍM ZELENÝM ČAJEM?
21716
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21716,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

CO ZNAMENÁ CEREMONIAL GRADE?

Ceremonial Grade je nejvyšším stupněm kvality čaje Matcha, který se používá zejména při tradičním japonském ceremoniálu pití čaje.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI ČAJEM MATCHA & TRADIČNÍM ZELENÝM ČAJEM?

Pro výrobu čaje Matcha se používají pouze listy čajovníku – tzv. baby lístky, které byly před sklizní zastíněny. Zastínění rostlin čajovníku má za následek intenzívnější produkci chlorofylinu a antioxidantů, díky kterým je čaj Matcha přímo nabitý přírodní energií.

PROČ ZROVNA 1300 mg ČAJE MATCHA V JEDNÉ LAHVI?

Toto množství je zárukou komplexního účinku čaje Matcha. Schválně vypijte jednu lahvinku a pozorujte ten příval energie!

Čaj Matcha je jedním z nejvýraznějších, znovu objevených trendů všech čajových maniaků nového tisíciletí. Před více než 800 lety jej buddhističtí mniši popíjeli jako meditační nápoj a dnes je tento zelený japonský zázrak považován za jeden z nejkvalitnějších a nejvzácnějších čajů světa.

Seicha Matcha Tee pulver - fein gemahlen und Bio
Seicha Matcha Tee während der Ernte

Seicha Matcha obsahuje celé čajové lístky první sklizně, což zaručuje komplexní a plný prožitek pití čaje v každém doušku. Přítomnost celých lístků má zásadní vliv na chuť i účinek čaje. Seicha Matcha skvěle stimuluje a zklidňuje v jednom loku: v čaji obsažený L-Theanin podporuje koncentrovanou mysl a aminokyseliny naopak zjemňují stimulační účinek čaje. Výsledkem je soustředěná a klidná mysl každého, kdo propadne geniální zelené chuti.

Wissen – Unterschiede zwischen Matcha Tee und Grüner Tee